Jak skutecznie sprzedać biznes hotelowy?

Seminarium towarzyszące targom WORLD HOTEL 2018

Kiedy?

21 marca 2018 
14.00-16.30

Gdzie?

Centrum Targowo-Kongresowe
ul. Marsa 56C
04-242 Warszawa

Dla kogo?

Seminarium skierowane jest do tych wszystkich, którzy planują sprzedaż biznesu hotelarskiego. Pozwoli zainteresowanym zapoznać się z kanonem wiedzy na ten temat, a także z czysto praktycznymi aspektami które prowadzą do skutecznej sprzedaży.

Spotkanie będzie interesujące także dla właścicieli już działających obiektów hotelowych zróżnicowanych pod względem wielkości i lokalizacji.

Seminarium poprowadzą osoby, które zajmują się tymi procesami na co dzień – praktykami tego biznesu.

Program

14:00 – 15:00

Część teoretyczna: Teoria biznesu hotelarskiego

Jerzy Miklewski – Prezes Zarządu PROJEKT HOTEL Sp. z o.o., Partner Fortech Consulting

 • Teoria hotelarskiego projektu inwestycyjnego

 • Teoria sprzedaży biznesu hotelarskiego

 • Warunki dla dobrej sprzedaży

15:00 – 16:00

Część praktyczna: Dostosowanie przekazu do potencjalnego Kupca

Artur Pietraszewski – Partner Fortech Consulting

 • Analiza rynkowa

 • Ograniczenia kulturowe
 • Przygotowanie oferty sprzedaży

 • Metody pozyskiwania potencjalnych klientów

 • Scenariusz transakcji

 • Transfer pieniędzy

 • Zobowiązania właścicielskie związane z utrzymaniem wartości nieruchomości po sprzedaży

 • Rola ekspertów w procesie sprzedaży

16:00 – 16:30

Pytania z sali

Prelegenci

Jurek_resized

Jerzy Miklewski

Wybitny analityk biznesu hotelarskiego, niezależny ekspert, wykładowca, szkoleniowiec, inwestor. Funkcjonuje na rynku od ponad 15 lat. Właściciel firmy doradczej PROJEKT HOTEL, której głównym celem jest rozwiązywanie wszelkich problemów inwestorów hotelarskich.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie definiowania i realizacji hotelarskich    projektów    inwestycyjnych    poparte  wieloma realizacjami hoteli niezależnych i hoteli operujących pod globalnymi markami hotelowymi, a także własnych (hotele IDEAL o standardzie 2 i 3 gwiazdek hotelowych,  obiekt wielofunkcyjny, w tym hotel PORTIUS o standardzie 3 gwiazdek w Krośnie). Pracował dla setek inwestorów, do dzisiaj współpracujących z firmami HOTELON i PROJEKT HOTEL.

PROJEKT HOTEL od kilku już lat działa na rynku ukraińskim i białoruskim odnosząc tam znaczące sukcesy doradzając lokalnym inwestorom (AKADEMIA INWESTORÓW HOTELARSKICH na Ukrainie czy Hampton by Hilton w Brześciu). Główna specjalizacja: analizy rynków i wszechstronne analizy lokalizacji pod kątem inwestycji hotelarskich. Jerzy Miklewski jest także partnerem FORTECH CONSULTING.

Artur Pietraszewski

Artur Pietraszewski z rynkiem nieruchomości związany od 1992 roku. Jest doświadczonym konsultantem i operacyjnym menedżerem odpowiedzialnym za kompleksowe zarządzanie przygotowaniem, komunikacją i komercjalizacją projektów deweloperskich, w szczególności projektów mieszkaniowych. Działał jako pośrednik, menedżer odpowiedzialny za marketing i działania PR, budował i kierował dużymi zespołami sprzedażowymi oraz pracował jako analityk rynku i konsultant na terenie całej Polski. Świadczył usługi dla spółek związanych z międzynarodowym funduszem inwestycyjnym private equity oraz zarządzał jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu procesami komunikacji marketingowej i sprzedaży w giełdowych spółkach deweloperskich. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii rynkowych dla klientów sektora nieruchomości i zarządzaniu ryzykami w procesie deweloperskim.

Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) oraz Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości (PSDRN). W latach 2016 – 2017 Associate Director w strukturach CBRE Polska. W ramach działów Land & Advisory i Capital Markets Investment Properties zajmował  się usługami dla firm deweloperskich oraz dla funduszy inwestycyjnych poszukujących projektów inwestycyjnych w obszarze Private Rented Sector (PRS).

Rejestracja

Wysłanie poniższego formularza jest równoznaczne z zakupem udziału w seminarium „Jak skutecznie sprzedać biznes hotelowy?” 21 marca 2018 roku w cenie 199 zł + VAT.

Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, bardzo proszę wypełnić wszystkie pola formularza.

W mailu potwierdzającym zapis otrzymają Państwo szczegóły dotyczące płatności.

Close Menu